Články

Hraboši do vany

Dnešní ráno bylo opět po delším  čase mrazivé.

Pro nás je to radostné tím, že nám odpadá mytí tlapiček. Jenže…

Jako vždy jsem vypustila oba bělouše na zahradu, nechala je užívat si honičku mezi keříky a po chvilce jsem si odskočila domů.

Po chvíli koukám kde že je běloušům konec a oni nikde. Na zahradě jsem je  neviděla. Otevřela jsem dveře do zahrady a nastalo překvapení.

Běloušci jak čuňata, ťapky špinavé až k bříškům,  hrabali noru před kotcem u Diny. Oba se tvářili při své činnosti velmi důležitě. Hrabání je totiž jednou z jejich velmi oblíbených činností, kterou jim zrovna neschvaluji. Zřejmě se  nudili.

Nezbylo nic jiného než je poslat domů a rovnou udělat totální očistu. Do koupelny se dnes vyjímečně drali oba současně a i oba najednou se chystali do vany. Byl to opravdu krásný pohled, jak se Rachelka soukala za Jetikem. Škoda, že jsem je nenatočila. Vana byla plná ušmudlaných běloušů. Nezbylo nic než je zbavit hliněné pleťové masky. Což se nám po chvíli povedlo.

Tak že,  když jsem ráno vycházela s pesanama a bláhově si namlouvala že to bude bez mytí, jak jsem se pletla. Dokáží se vždy postarat o rozptýlení.  Ráchelka je ale taková potvůrka, že dokáže rozbít v miskách led a pak si ho nosí před dveře a hraje si sním. Ale to dnes nahradila norou.

Comments are closed.