Články

Jak jsme se našli

U našeho domečku vždy bylo slyšet psí štěkání.

Nejprve to byl kříženeček Míša, později nezapomenutelný německý ovčák Dan z Nopaky, který byl naším prvním opravdým psím přítelem.

Později na jeho místo nastoupila úžasná ovčanda Hedda Rio Rosa, za rok na to její sestra Dina (Iris) Rio Rosa, ale ta nám předčasně odešla v pěti letech do psího nebe.   Heddi s náma žila do svých třinácti let. Byla velkou kamarádkou našeho Fandy a sním složila  zkoušky z poslušnosti.

Když odešla do psího nebe, její místo zastoupila oddaná hlídačka Alexis Sunny Malibu, které říkáme Dina. Je to i přez svůj věk výborná hlídačka. Později k ní přibyli pudlíčci Peggy, Ketty a Benži.

Kettynka s Benžim spolu měli štěňátka.  Bobánek a Betynka odešli dělat radost do světa a Jessiku jsem si nechala doma.

Čas ubíhal a Kettynka i Benži nás oba předčasně opustili a odešli do psího nebe. Na Kettynku nikdy nezapomenu. Pokaždé, když mě nebylo dobře, ležela se mnou.  Moc nám schází. Mám po ní ale skvělou Jessinku a tak mám vlastně kousek  Benžího i Kettynky pořád.

Vždycky jsme říkali že velkého psa po Dině již nikdy. Ale“ nikdy neříkej nikdy“ platí přesně.

Vloni se náš syn Filip rozhodl, že by chtěl psího kamaráda.

Sedli jsme si k internetu a pečlivě vybírali, nechtěli jsme již německého ovčáka a tak naši volbu vyhrál Bílý Švýcarský Ovčák. Kontaktovali jsme chovatelskou stanici, kde měli štěně volné. 13. řijna 2010 jsme jeli pro našeho Jethra.

Jethro je úžasný pes se kterým je radost prožívat každodenní procházky a užívat se navzájem a protože je nám s ním báječně a uchvátil nás svojí povahou, ušlechtilostí a hlavně krásou, nerozhodovali jsme se dlouho že si tu krásu znásobíme.      Jeden bílý ovčák je nádhera a což teprve dva. Počkali jsme, až náš krasavec trochu povyroste (a dostane rozum) a již nyní netrpělivě čekáme na krásnou holčičku Rachel kterou jsme již viděli a se zájmem sledujeme jak roste z krásného miminka v rozkošné štěňátko, takže v polovině července přibude do našeho domečku další bílé sluníčko.

Reagujte